Chłodzenie narzędzi

© HASAN

Udostępnij:

Układy chłodzenia UCH to urządzenia przeznaczone do chłodzenia narzędzia obrabiającego oraz miejsca obróbki, a także filtracji cieczy chłodzącej. Mogą tworzyć system chłodzenia zintegrowany z pracą obrabiarki albo też pracować jako system niezależny.

Bogata oferta wyposażenia i akcesoriów sprawia, że układy chłodzenia UCH dają duże możliwości adaptacji do potrzeb i wymagań odbiorcow. Nowością są układy chłodzenia UCH wykorzystywane w szlifierkach optycznych gwarantujące prawidłowy proces szlifowania w obiegu zamkniętym i otwartym. Zastosowano w nich innowacyjną metodę wielostopniowej filtracji i kontrolowany przepływ cieczy w procesie szlifowania.www.hasan.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również