Diody COB Vesta – dobre źródło ciepłego światła adaptowalnego

Grafika diody © Transfer Multisort Elektronik

Udostępnij:

Firma Bridgelux poszerzyła swoją ofertę o diody COB z rodziny Vesta – odznaczającej się wysoką jakością emitowanego światła. Nowa seria diod daje m.in. możliwość regulacji temperatury barwowej światła białego.

Diody te charakteryzują się jednolitym i spójnym światłem białym., a co więcej charakteryzuje je: wysoka jakość i wierne oddawanie kolorów, równomierna emisja światła z możliwością regulacji poprzez optykę oraz niskie koszty wdrożenia i utrzymania.Diody COB Vesta Dim-To-Warm używane są przede wszystkim do tworzenia oświetlenia przyjaznego i nastrojowego, a jakość ich wykonania pozwala na wykonywanie instalacji o znacznie lepszej wydajności i żywotności w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami, przy czym doskonale oddaje efekt świecenia klasycznych żarówek. Dzięki posiadanym funkcjom nadają się też do stosowania w mieszkaniach i domach, jak również w oświetleniu architektonicznym, sklepach czy różnych innych przestrzeniach użytkowych. Dioda LED z serii Vesta Dim-To-Warm posiada moc do 109,3 W, poziom jej jasności mieści się od 59 lm do 169 lm, a temperatura barwowa w zakresach 1800/2700 K  i 1800/3000 K.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również