Dla elektryków i automatyków – IGE+XAO EXPO 2015

Preview
Reklama
Reklama

 

Firma IGE+XAO zaprasza na IV edycję konferencji/wystawy dla użytkowników programów CAD elektryczny – IGE+XAO EXPO 2015. W czterech miastach Polski będzie można zapoznać się z zaawansowanymi funkcjami SEE Electrical i nowościami wersji V8 oraz uzyskać bezpłatne konsultacje.

IGE+XAO EXPO 2015 odbędzie w 19 maja Katowicach, 20 maja w Rawie Mazowieckiej, 21 maja w Poznaniu i 26 maja w Gdańsku. Będzie to już IV edycja imprezy dla klientów i firm, które chcą poznać programy dla elektryków. W tym roku na spotkaniach prezentowana będzie nowa wersja V8 oprogramowania SEE Electrical. Prezentacje i szkolenia będą prowadzonych przez pracowników serwisu technicznego, którzy omówią zakres zastosowania programu, przedstawią nową wersję i jej moduły, pokażą, jak tworzyć projekt.

Reklama

Phoenix Contact w trakcie spotkania objaśni symbole i katalogi aparatury, które zaimplementowane są w programie SEE Electrical, przedstawi edytora etykiet kablowych i zacisków oraz wyjaśni, jak eksportować etykiety z programu i zamawiać produkty.

 

Reklama

Wstęp na spotkanie jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Aby zgłosić chęć uczesntictwa, należy wypełnić i wysłać kartę zgłoszeniową.

 

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama