Dni Otwarte Gasparini

DIG Świtała © DIG Świtała

Udostępnij:

Firma Gasparini, włoski producent profilarek i linii do profilowania, ma zaszczyt zaprosić wraz ze swoim polskim dystrybutorem firmą DIG Świtała na Dni Otwarte, które odbędą się od 20 do 24 marca do siedziby swojej firmy we Włoszech.

Podczas Dni Otwartych zaprezentowana zostanie linia do profilowania profili strukturalnych, na której będzie można dokonać testów i prób materiału. Do dyspozycji osób, które pojawią się na Dniach Otwartych, będą również technicy, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z pracą takiej maszyny oraz jej możliwości produkcyjnych.Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z firmą DIG Świtała celem organizacji wyjazdu i wsparcia handlowego na miejscu. Przez cały ten czas będzie obecny w Gasparini Polski handlowiec.

Wyprodukowana linia do profilowania profili strukturalnych ma zdolność do wstępnego cięcia i obróbki arkusza jest wyposażona w drukarkę atramentową do znakowania profili, automatyczny system profilowania z zmianą przekroju oraz system profilowania Twin z regulacją grubości i gabarytów w trybie automatycznym. Automatyczny system sztaplowania, wiązania i etykietowania. Wydajność do 40 m/min grubość blachy od 1,5 mm do 5 mm.

Źródło: DIG Świtała

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również