Dni Otwarte w siedzibie TFM

dni otwarte TFM © TFM

Udostępnij:

W dniach od 2 do 4 października w siedzibie firmy Technologie Formowania Metali odbędą się Dni Otwarte. Dzięki temu wydarzeniu firma pragnie przybliżyć zagadnienia związane z własną działalnością - technologiami formowania metali. Dla odwiedzających zostało przygotowane ok. dwadzieścia maszyn do prezentacji i testów.

Osoby, które w dniach od 2 do 4 października pojawią się w siedzibie firmy TFM, będą mogły nie tylko zapoznać się z szerokim spektrum maszyn do plastycznej obróbki metali, ale również będą miały okazję do bezpośredniej rozmowy ze specjalistami z działu handlowego i technicznego.W czasie Dni Otwartych będzie istniała możliwość przeprowadzenia testów gięcia własnych detali (w tym celu należy jednak wcześniej skontaktować się z organizatorem), a także skorzystania ze specjalnej oferty cenowej na wybrane maszyny.

Zgłoszenie udziału w Dniach Otwartych możliwe jest poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej TFM, a także telefonicznie (tel. 32 214 88 00 lub 513 089 200).

Adres:
Technologie Formowania Metali
ul. Mazańcowicka 89
43-502 Czechowice-Dziedzice

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również