Dociskacze KIPP lock w wersji ze stali nierdzewnej

Preview
KIPP
Reklama
Reklama

Dociskacze służą do niezawodnego mocowania podzespołów i części montażowych. Przede wszystkim w produkcji maszyn i narzędzi zapewniają szybkie, stabilne mocowanie bez użycia dużej siły. Obecnie te sprawdzone rozwiązania marki KIPP są dostępne także w wersji ze stali nierdzewnej.

Dociskacz KIPP lock dysponuje jedynym w swoim rodzaju, wewnętrznym mechanizmem blokującym, który zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Zamyka się ze słyszalnym kliknięciem, a odblokowanie jest możliwe tylko przez pociągnięcie za uchwyt. Poza wysokim współczynnikiem bezpieczeństwa, dociskacz wyróżnia się także swoją żywotnością. Dzięki niewymagającym konserwacji, wysokiej jakości elementom przegubowym produkt ten bez trudu wytrzymuje ponad 300 000 cykli mocowania. Działanie opiera się na zasadzie dźwigni kolanowej. Dotychczas dociskacze były dostępne w wersji stalowej z powłoką Nitrox. Teraz firma HEINRICH KIPP WERK dostarcza wszystkie modele dociskaczy oraz liczne akcesoria, jak śruby dociskowe, także w wersji ze stali nierdzewnej.

www.kipp.pl

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama