Dream Report™ 3.40 PL

©

Udostępnij:

Na polskim rynku pojawił się program Dream ReportTM 3.40 PL. Szyfrowanie, SSL, drivery do InTouch HMI, CITECT, obsługa IndustrialSQL - to tylko kilka spośród wielu udogodnień i rozszerzeń.

Wśród nowych funkcjonalności wersji 3.40 PL warto wymienić te, które ułatwiają integrację z popularnymi systemami wizualizacji SCADA:
- Przebudowany Driver ODBC. Całkowicie zmieniona funkcja przeglądania zmiennych w driverze ODBC, dzięki czemu wyszukiwanie i dostęp do zmiennych są kilkukrotnie szybsze niż do tej pory.
Dodatkowo obsługiwane są nowe rodzaje baz danych: InSQL (przemysłowa baza danych Industrial SQL firmy Wonderware) oraz PcVue HDS (firmy ARC Informatique)
- Nowe drivery do systemów wizualizacyjnych:
Driver do pakietu InTouch pozwalający połączyć się lokalnie z InTouch HMI, pobrać listę zmiennych oraz bieżące wartości z InTouch. W przygotowaniu driver do alarmów.
Driver Citect pozwala połączyć się lokalnie z Citect HMI, pobrać listę zmiennych oraz bieżące wartości i alarmy. Pozwala również generować raporty z danych historycznych Citect.
Inną ważną cechą nowej wersji programu jest możliwość zabezpieczenia plików raportów w PDF za pomocą hasła i szyfrowania. Użytkownik może ustawić oddzielne hasła i/lub szyfrowanie dla każdego pojedynczego raportu. Zabezpieczenie to zwiększa kompatybilność raportów z normą FDA CFR 21 część 11. Obecnie możliwe jest także wysyłanie raportów e-mailem z wykorzystaniem bezpiecznego protokołu SSL.
Dream ReportTM to nowoczesne i łatwe w obsłudze narzędzie do raportowania pozwalające na agregację, analizę i publikację danych i alarmów z wielu różnorodnych źródeł (systemów SCADA, urządzeń przemysłowych, sterowników PLC, serwerów OPC i innych).
Pakiet dostępny jest w polskiej wersji językowej.Wyłączny dystrybutor w Polsce: SABUR Sp. z o.o.www.sabur.com.pl

Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również