Druga edycja Fiber Laser Days 2015 już za nami

©

Udostępnij:

Na terenie Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej w Gliwicah odbyła się druga edycja Fiber Laser Days 2015. 

Tegoroczne spotkanie zgromadziło przedstawicieli z każdego zakątka Polski od Pomorza przez Wielkopolskę po województwo Podkarpackie, z wielu gałęzi przemysłu od branży motoryzacyjnej, AGD po lotniczą.Wydarzenie pozwoliło uczestnikom zdobyć oraz uaktualnić wiedzę o nowych technologiach laserów włóknowych, aktualnym etapie rozwoju tej technologii osiągającej rekordową sprawność elektryczną 50% (WPE) oraz wysłuchać referatów o wielu unikalnych wdrożeniach tej technologii w polskim przemyśle w ostatnim roku.

Do współpracy zaproszono zewnętrzne firmy budujące maszyny do laserowej obróbki materiałów, Techniczne Uczelnie Wyższe oraz Instytut Spawalnictwa. Spotknie zostało podzielone na 3 panele: Panel Naukowy, Panel Przemysłowy oraz Panel Praktyczny podczas którego uczestnicy mieli okazję do samodzielnej pracy z Laserowym Systemem Spawalniczym (LSS).

Źródło: Materiał organizatora

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również