Drutowe centrum elektroerozyjne

wycinarka drutowa GF Machining Solutions © MM

Udostępnij:

Podczas targów ITM Polska firma GF Machining Solutions Management zaprezentowałą najnowszą wycinarkę drutową AgieCharmilles CUT P 550. Produkt ten został nagrodzony Złotym Medalem dla innowacyjnych produktów.

Najnowsza wycinarka drutowa AgieCharmilles CUT P 550 wyróżnia się szybkością pracy, precyzją i powtarzalnością, które to cechy gwarantują wysokiej jakości detale o wyjątkowej chropowatości. Generator IPG-DPS o unikalnej, opatentowanej szwajcarskiej konstrukcji zapewnia wydajniejsze wyładowania w szczelinie iskrowej, umożliwiając osiągnięcie lepszej geometrii przedmiotu i lepszej jakości powierzchni. Obrabiarka jest chroniona w trybie ciągłym przed uszkodzeniami wynikającymi z przypadkowych zderzeń głowic z obrabianymi przedmiotami dzięki systemowi antykolizyjnemu w osiach X, Y i Z.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również