Dużo sprężonego powietrza na małej powierzchni

©

Udostępnij:

Nowa sprężarka śrubowa SXC firmy KAESER KOMPRESSOREN wytwarza sprężone powietrza w sposób energetycznie wydajny, bez emitowania hałasu i nie wymagając dużo miejsca. To innowacyjne rozwiązanie zostało opracowane specjalnie dla rzemiosła.

Zakłady rzemieślnicze znają wprawdzie zalety nośnika energii, jakim jest sprężone powietrze, mają jednak często problemy z niewystarczającą ilością miejsca i hałasem. W związku z tym poszukiwane są niezawodne, energooszczędne urządzenia do wytwarzania sprężonego powietrza, które jednocześnie cicho pracują i nie zajmują dużej przestrzeni - tak jak nowa seria SXC.
Pod obudową z polietylenu, kryje się kompletna stacja sprężonego powietrza, na którą składają się sprężarka śrubowa, osuszacz chłodniczy powietrza, zbiornik sprężonego powietrza oraz układ sterowania. Sercem stacji jest wydajna, cicha sprężarka śrubowa firmy KAESER KOMPRESSOREN z blokiem o profilu SIGMA. Ten zoptymalizowany profil wirnika śrubowego dostarcza więcej sprężonego powietrza, zużywając mniej energii. Rozpiętość mocy napędowych od 2,2 do 5,5 kW i wydajności od 0,33 do 0,8 m3/min (8 bar) gwarantuje, że można dobrać stację sprężonego powietrza SXC odpowiedniej wielkości dla różnych zastosowań. Cztery nowe modele SXC rozwijają swoją moc na niewiarygodnej powierzchni 0,62 metra kwadratowego - niewiarygodnej, bowiem ich szerokość wynosząca jedynie 61,5 cm odpowiada mniej więcej szerokości pralki automatycznej.Uwaga : do 31.10.09 można kupić SXC na specjalnych promocyjnych warunkach.Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również