Eaton zaprezentuje nowoczesne rozwiązania dedykowane produkcji

eaton © Eaton

Udostępnij:

Firma wspomaga podnoszenie opłacalności poprzez wydajne energetycznie rozwiązania dla rynku maszyn i budynków przemysłowych.

Podczas targów w Hanowerze Eaton zaprezentuje kolejną generację rozwiązań dedykowanych dla produkcji. Stoisko firmy będzie odzwierciedlać układ nowoczesnego zakładu przemysłowego z w pełni funkcjonalnymi maszynami. Odwiedzający będą mogli zobaczyć jak firma może pomóc przy zaprojektowaniu i zbudowaniu najlepszej w swojej klasie maszyny, jak skrócić czas wprowadzania produktu na rynek i jak zwiększyć opłacalność produkcji. Jednocześnie będzie można się dowiedzieć więcej na temat innowacyjnych rozwiązań z zakresu infrastruktury budowlanej oraz tego, jak zmaksymalizować bezpieczeństwo osób i mienia. Na stoisku zostanie zaprezentowany działający model dużego układu filtracji, wykorzystywany na przykład w przemyśle drzewnym lub tekstylnym. Wszystko tak, aby pokazać, w jaki sposób producenci mogą zapewnić zgodność z przepisami Dyrektywy ErP . To dyrektywa ustanawiająca ogólne zasady ustalania wymogów dotyczących ekoprojektu dla produktów związanych z energią.

Na zainteresowanie zasługuje również oferowany przez Eaton rozrusznik silnikowy z regulacją prędkości, który zapewnia ekonomicznie uzasadnioną, łatwą w zastosowaniu, kompaktową alternatywę.

Spółka powołała zespół zajmujący się usługami zapewniającymi wartość dodaną (Value Added Services). Jego celem jest opracowywanie indywidualnych rozwiązań dla złożonych problemów z zakresu produkcji i łańcucha dostaw. Nowe usługi, które zostaną przedstawione podczas wystawy, obejmują zakres od indywidualnych koncepcji pakowania, dystrybucji i śledzenia, przez wstępny montaż podzespołów i układów, aż po projektowane na potrzeby klientów konfiguratory oprogramowania.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również