Emerson Network Power wprowadza na rynek nowe modele zasilaczy UPS

©

Udostępnij:

Zwiększająca się ilość mocy instalowana w pojedynczej szafie rack wymusza dostawę wysoko wydajnego zasilania, zmniejszającego ograniczenia dzisiejszych centrów przetwarzania danych. Mając to na uwadze, Emerson Network Power, globalny lider w dziedzinie Business-Critical ContinuityTM- gwarantowania ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw, przedstawia dzisiaj w regionie EMEA UPS Liebert GXT3 - zasilacz o mocy 5-10 kVA.  Nowe jednostki, które stanowią rozwinięcie aktualnie dostępnych urządzeń o podwójnej konwersji online, pozwolą kierownikom działów IT na zastosowanie rozwiązań o większej mocy na mniejszych powierzchniach, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu dostępności. 

Modele Liebert GXT3 mogą być instalowane zarówno w szafach rack, jak i jako jednostki wolnostojące. Wyposażono je w obrotowy panel LCD, którego ułożenie można z łatwością dostosować do wybranego sposobu montażu zasilacza. W najnowszych produktach Liebert zastosowano również wymienne baterie typu hot-swap, które zapewniają trzy lub więcej minut autonomii przy pełnym obciążeniu z możliwością rozbudowy. Modele o mocy 5 kVA i 6 kVA zajmują wysokość 5U, natomiast jednostki
o mocy 10 kVA wymagają jedynie 6U. Stosowane opcjonalnie dodatkowe moduły baterii zajmują jedynie 3 - 4U w szafie serwerowej i zapewniają dodatkowy czas podtrzymania poprzez proste podłączenie z tyłu zasilacza."Nowe, wprowadzane przez nas rozwiązania i technologie sprawiają, że oczekiwania dotyczące dostępności i niezawodności stale rosną, co przekłada się bezpośrednio na potrzebę budowy systemów zasilania awaryjnego o większej gęstości," powiedział Stefano Mozzato, Marketing Director, Liebert EMEA "Jest to szczególnie ważne w przypadku małych serwerowni i węzłów sieciowych, które zlokalizowane są na ograniczonej powierzchni. Liebert GXT3 optymalizuje stosunek potrzebnej powierzchni do zapewnianej mocy kVA. Wysoki współczynnik mocy wyjściowej 0.8 dla modeli
5-6 kVA oraz 0.9 w przypadku urządzeń 10 kVA, posiadają możliwość rozruchu w trybie awaryjnym oraz zapewniają zwiększony poziom dostępności systemu."

Dzięki Liebert IntelliSlot® Web Card, Liebert GXT3 pozwala na wykorzystanie protokołu SNMP w celach monitoringu i kontroli. Bazujący na systemie operacyjnym Windows program konfiguracyjny pozwala dostosować parametry pracy i ustalić terminarz testów. Port USB oraz oprogramowanie Liebert MultiLink® umożliwiają klientowi monitorowanie UPS i bezpieczne zamknięcie systemu operacyjnego. Wbudowany system sygnalizacji automatycznie alarmuje o niskim poziomie baterii lub trybie zamykania systemu. 

Klienci, którzy zdecydują się na zakup jednego z premierowych urządzeń Liebert GXT3 otrzymują również dostęp do najlepszych na rynku rozwiązań gwarancyjnych.  Dwuletnia gwarancja wymiany produktu pokrywa koszty związane z przewozem zarówno wymienianego, jak i nowego sprzętu.
Więcej informacji na temat urządzeń z serii Liebert GXT3 oraz technologii i usług marki Liebert  oferowanych przez  Emerson Network Power można znaleźć na stronie www.liebert.com.

Udostępnij:

Drukuj
Tomasz Kanikuła
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również