Firma Güdel z nowymi technologiami na ITM Polska 2019

Gudel, system monitoringu © Gudel

Udostępnij:

Podczas tegorocznych targów branżowych Grupa Güdel zaprezentowała system monitoringu stanu technicznego rolek, który został zaprojektowany zgodnie z koncepcją przemysłu 4.0.

Zgonie z koncepcją Industry 4.0, Güdel opracowuje i wdraża system monitoringu stanu technicznego rolek (Condition Monitoring). Zaprojektowane z myślą o klinetach narzędzie Güdel umożliwia podjęcie właściwych działań w zakresie decyzji dotyczących utrzymania ruchu. Rolki mają kluczowe znaczenie dla poprawnego funkcjonowania systemów Güdel, np. dla torów jezdnych, robotów, systemów gantry lub osi liniowych. Dlatego też niezwykle ważne jest określenie ich stanu technicznego na każdym etapie funkcjonowania urządzenia. Celem Güdel jest ciągłe pozyskiwanie, analiza i ocena danych. Na tej podstawie można przewidzieć żywotność komponentów i tym samym zapobiec przestojom związanym z awariami. Klienci Güdel otrzymują kompletny system z instalacją oprogramowania do gromadzenia, oceny i lokalnego przechowywania danych.Korzyści:

■ Modułowy, wstępnie skonfigurowany system
■ Opcja rozszerzenia w dowolnym momencie
■ Bezpieczeństwo inwestycji dzięki elastyczności
■ Koncepcja jednego źródła
■ Szybka integracja pionowa
■ Szeroka wiedza produktowa jako producenta rolek

Źródło: MTP

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również