Firma Kennametal z nagrodą Global Supplier Award

Preview
Reklama
Reklama

Firma Kennametal Inc. ogłosiła, że została uhonorowana nagrodą Bosch Global Supplier Award 2015 przez firmę Robert Bosch GmbH, wiodącego globalnego dostawcę technologii i usług. Przyznawana co dwa lata nagroda docenia wyjątkową wydajność w produkcji oraz w zapewnianiu dostaw produktów i usług, szczególnie pod kątem jakości, kosztów, logistyki i innowacji.

«To zaszczyt zostać docenionym przez firmę Bosch jako jedyny producent narzędzi i oprzyrządowania, który otrzymał nagrodę Global Supplier Award, powiedział Don Nolan, prezes i CEO Kennametal.» Ta nagroda podkreśla zaangażowanie globalnego zespołu firmy, który każdego dnia nieustannie pracuje nad zapewnieniem klientom innowacyjnych produktów o najwyższej jakości i wyjątkowej wydajności. Kennametal znalazł się pośród 58 dostawców spośród 35 000, którzy otrzymali tę cenną nagrodę. Aby się zakwalifikować dostawcy muszą zapewniać najlepsze w klasie usługi, jakość i poziom całkowitego kosztu użytkowania, jak również gwarantować globalną obecność i znaczący poziom sprzedaży w kategorii zakupów.

Reklama

«Nagroda Bosch Global Supplier honoruje naszych najlepszych dostawców, którzy odgrywają kluczową rolę w sukcesie firmy Bosch, podkreśla Dr.Volkmar Denner, prezes rady nadzorczej firmy Bosch. Nasi dostawcy to ważni partnerzy pomagający nam kształtować świat połączony siecią zależności. Chcemy kontynuować współpracę, aby rozwijać korzystne rozwiązania dla klientów.»

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama