Firma Remmert na targach Blechexpo 2019

obróbka blachy Remmert © Remmert

Udostępnij:

Zbliża się wydarzenie Blechexpo, czyli międzynarodowe targi obróbki blachy w Stuttgarcie. Firma Remmert - ekspert w zakresie systemów magazynowania i automatyzacji elementów długich i blach - weźmie udział w tegorocznych targach.

Od 5 do 8 listopada specjaliści odwiedzający stoisko firmy (hala 1, miejsce 1612) będą mogli gruntownie zapoznać się z zaletami zintegrowanego, niezależnego od producenta systemu magazynowania i transportu wewnętrznego o modułowej budowie.Istnieje możliwość porozmawiania z przedstawicielami firmy, poznać produkty Remmert lub otrzymać indywidualną poradę podczas Blechexpo. Swoje wiadomości można wysyłać na e-maila na adres: remmertdus@teamlewis.com i uzgodnienie terminu spotkania. Firma jest otwarta na propozycje ewentualnych wywiadów, które mogą pogłębić zagadnienie, które w szczególności są popularne.Źródło: Remmert

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również