Flota pod kontrolą po kliknięciu myszką

Reklama
Reklama

Przejrzystość floty wózków widłowych, jej wydajność, kontrola stanu faktycznego maszyn, realne zarządzanie terminami przeglądów, eksploatacji lub badań UDT - i to wszystko przez 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na Ziemi? To możliwe dzięki nowoczesnemu narzędziu internetowemu od STILLA, wiodącego dostawcy inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej.

Still Report, to specjalny internetowy serwis z indywidualnym dostępem do konta, dzięki któremu można zarządzać flotą logistyczną na terenie Europy z każdego miejsca na świecie.

Reklama

Dzięki rozwiązaniom wprowadzonym do programu, mamy możliwość kontroli bardzo wielu informacji. Po zalogowaniu na stronę internetową widzimy podgląd naszej floty i jej dane, koszty i aktualny stan wykonania okresowych przeglądów wózków widłowych. W przypadku kiedy np. wynajmujemy wózek widłowy, w systemie znajdzie się wiadomość kiedy nasza dzierżawa się kończy.

System składa się z trzech poziomów: organizacji, analizy i optymalizacji. Każdy z nich jest wyposażony w doskonałe funkcje umożliwiające lepsze planowanie, realizację i kontrolę działań optymalizacyjnych. Program dostępny jest w trzech wersjach Essential, Classic oraz Pro.

Powiązane firmy

Reklama

Zalety Still Report

- Wskaźniki zakładów w całej Europie
- Szybki przegląd floty
- Natychmiastowe sprawdzanie daty ważności badania UDT
- Elektroniczne kopie historii serwisowej i historii wózków (deklaracje zgodności, zestawienie  wykonanych prac, protokoły naprawcze, UDT, protokoły serwisowe).
- Szczegółowe koszty związane z obsługą danego Klienta
- Bieżąca kontrola budżetu
- Określenie rozłożenia własnych kosztów

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama