Frezy z gęstą podziałką Quattromill

© Mepax

Udostępnij:

Seco przedstawia uniwersalne frezy do planowania Quattromill w nowej wersji z gęstą podziałką.

Dzięki specjalnej, opatentowanej konstrukcji śruby, która mocuje płytkę centralnie, nowe frezy pozwalają na obróbkę większą liczbą ostrzy/płytek, co skutkuje zwiększeniem prędkości posuwu, poprawą gładkości powierzchni i wzrostem produktywności.Opracowana przez Seco nowatorska śruba mocująca płytkę jest wkręcana z tyłu zamiast z przodu gniazda, co eliminuje potrzebę zakładania klinów lub innych dodatkowych części i pozwala umieścić większą liczbę płytek przy danej średnicy frezu. Poza tym firma Seco znacznie zwiększyła gęstość i wytrzymałość korpusów frezów Quattromill z gęstą podziałką.

Frezy do planowania Quattromill są narzędziami o dodatnim kącie natarcia/ujemnym promieniowym kącie natarcia, przystosowanymi do szerokiej gamy standardowych płytek skrawających wszystkie materiały. Z powodu swej geometrii wyróżniają się podczas pracy zarówno w stabilnych, jak i niestabilnych warunkach obróbki.

Źródło: Mepax

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również