Gazy do technik laserowych

Messer Polska, zbiornik © Messer Polska

Udostępnij:

Postęp techniczny w dziedzinie technologii laserowych wymaga od renomowanego dostawcy gazów technicznych nieustannej innowacyjności oraz optymalizacji oferowanych rozwiązań.

Messer Polska, jako pierwsza firma w kraju, zaoferowała gazy procesowe napełnione do wiązek 300b. W chwili obecnej, dzięki innowacyjnym wzorom opakowań, z dostaw gazów napełnionych do tego ciśnienia mogą korzystać także odbiorcy posiadający armatury starszych typów.To, że nowe technologie wymagają podniesienia standardów wszystkich instalacji pomocniczych, może wydawać się pustym sloganem. Jednak rewolucja związana z wdrożeniem do powszechnego użytku laserów włóknowych przyniosła potrzebę nowego podejścia do kwestii związanych z wykonywaniem instalacji zasilających gazami laserowymi. W oparciu o doświadczenia wynikające ze współpracy z wiodącymi dostawcami przecinarek Messer Polska wypracowała nowy standard wykonawstwa instalacji do gazów laserowych. Stosowane materiały i armatury gwarantują zasilanie laserów gazami zgodnie z najostrzejszymi standardami w zakresie czystości.

Messer Polska oferuje zaawansowane rozwiązania techniczne, które stanowią gwarancję optymalnej pracy urządzeń laserowych, będąc w pełni zgodne z wymaganiami lub nawet przewyższając wymagania wielu producentów urządzeń laserowych. Takie instalacje pozwalają utrzymać pełną sprawność urządzenia laserowego, zabezpieczają przed wystąpieniem kosztownych awarii oraz pozwalają osiągnąć najwyższą jakość procesów produkcyjnych.

Źródło: Messer Polska

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również