Grupa Awbud wykona prace instalacyjne dla GM w Tychach

© Vaisala

Udostępnij:

 

Instal-Lublin, wiodący wykonawca usług dla branży instalacyjnej w Polsce, wchodzący w skład Grupy Awbud, wykona kompleksową instalację wentylacji hali w projekcie "General Motors w Tychach – roboty instalacyjne". Wartość kontraktu wynosi 5,6 mln zł.

W ramach realizacji spółka odpowiedzialna będzie za wykonanie kompleksowej instalacji wentylacji hali oraz przeprowadzenie szkolenia personelu w zakresie prawidłowej obsługi i konserwacji wykonanej instalacji. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Hochtief Polska.Jest to kolejne duże zlecenie realizowane w ostatnich miesiącach przez spółkę. Instal-Lublin obecny jest na placach budowy takich obiektów jak m.in. Warsaw Spire, KGHM huta miedzi Głogów, Centrum Onkologii w Lublinie, elektrownia gazowo-parowa PKN Orlen, czy Elektrownia Opole i Kozienice. Głównym przedmiotem działalności spółki są prace obejmujące dostawę, montaż, uruchomienie oraz serwis instalacji sanitarnych i technologicznych.

- Kolejny kontrakt realizowany przez Instal-Lublin – spółkę należącą do Grupy Awbud, jest potwierdzeniem naszej wiodącej pozycji i wysokich kompetencji w specjalistycznych pracach instalacyjnych. Z naszych usług korzystają najwięksi generalni wykonawcy doceniając oferowaną przez nas jakość, możliwości technologiczne oraz pełną koordynację projektową – mówi Michał Wuczyński, Prezes Zarządu Grupy Awbud. - Należy jednak pamiętać, że jako Grupa działamy głównie w charakterze generalnego wykonawstwa, prężnie rozwijając się w wielu sektorach budownictwa m.in. w budownictwie przemysłowym, rewitalizacji i projektów w zakresie ekologii – dodaje.

Grupa Awbud realizuje zadania inwestycyjne w wielu sektorach budownictwa, m.in. w obszarze budownictwa komercyjnego i ogólnego, przemysłowego, rewitalizacji oraz projektów z zakresu ekologii i energetyki. Jako podwykonawca spółka wyspecjalizowana jest przede wszystkim w pracach żelbetowych oraz instalacyjnych.Źródło: Grupa Awbud

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również