Hydraulika, automatyka, pneumatyka i roboty w Sosnowcu

©

Udostępnij:

Cały czas wprowadzane są w życie coraz to nowsze rozwiązania technologiczne, a w zakładach przemysłowych przeprowadzane są  modernizacje, w których zastosowanie znajduje automatyka przemysłowa. Technolodzy i konstruktorzy poszukują informacji na ten temat. Dlatego w listopadzie odbędzie się w Expo Silesia premierowa edycja Targów Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki - HAPexpo 2009.

Tego typu wystawa, po raz pierwszy zorganizowana w województwie śląskim, jest dedykowana inżynierom, projektantom, konstruktorom, technologom, programistom oraz wszystkim zainteresowanym wiedzą z tych dziedzin. Z pewnością należą do nich służby utrzymania ruchu, przedstawiciele przemysłu ciężkiego, militarnego, energetycznego bądź tworzyw sztucznych, jak też służby monitorujące pracę różnych maszyn.Targom towarzyszyć będzie specjalistyczny Salon Robotyki - ROBOTshow. W pawilonie wystawienniczym zostaną zaprezentowane roboty: przemysłowe, laboratoryjne, mobilne, usługowe i edukacyjne.

W tym samym czasie co HAPexpo (18-20 listopada), w sosnowieckim centrum targowo-wystawienniczym odbędą  się też inne wystawy: Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy RubPlast EXPO, Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA. Tak więc w listopadzie przedstawiciele firm oferujących rozwiązania z zakresu automatyki, będą mieli okazję do spotkania z przedstawicielami branż, z którymi współpracują.

Więcej informacji o targach można znaleźć w internecie na stronie targów http://www.hapexpo.pl/.

Udostępnij:

Drukuj
Gerd Knehr
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również