IDEEN-FABRIK+ Centrum Szkoleniowe KOMET POLAND

©

Udostępnij:

Po raz pierwszy w Polsce w ramach ogólnoświatowej marki IDEEN-FABRIK+ zostanie uruchomione Centrum Szkoleniowe KOMET POLAND w Kędzierzynie-Koźlu. Inicjatywa ta łączy wiedzę teoretyczną w zakresie techniki z praktyką w nowoczesnym parku maszynowym. Pierwsze spotkanie szkoleniowe odbędzie się 6 marca.

IDEEN-FABRIK+ to marka ogólnoświatowej inicjatywy szkoleniowej KOMET GROUP. W jej ramach - we wszystkich krajach, gdzie obecna jest firma KOMET - jej przedstawiciele dzielą się profesjonalną wiedzą na temat wiercenia, frezowania, rozwiercania i wytaczania.Największa Fabryka Pomysłów znajduje się w niemieckiej centrali, gdzie oprócz cyklicznych szkoleń opracowywane są nowe rozwiązania wdrożeniowe, optymalizujące użycie narzędzi takich jak frezy, wiertła czy rozwiertaki.
- Nasi niemieccy partnerzy IDEEN-FABRIK+ traktują jako laboratorium wiedzy technicznej. Centrum Szkoleniowe KOMET POLAND będzie miało podobny charakter. Obowiązywała będzie zasada transferu wiedzy zdobytej w warunkach nowoczesnej fabryki przy użyciu profesjonalnych narzędzi. - opowiada Wiesław Urych - prezes zarządu KOMET-URPOL. - Za ów transfer wiedzy będą odpowiedzialni fachowcy z KOMET POLAND, którzy podzielą się praktycznym know-how z zaproszonymi technologami i programistami maszyn CNC. - dodaje prezes Urych.

6 marca w Centrum Szkoleniowym KOMET POLAND w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się premierowe spotkanie w ramach IDEEN-FABRIK+. Pierwsze szkolenie będzie dotyczyło wiercenia i frezowania narzędziami VHM. Jak każde przedsięwzięcie IDEEN-FABRIK+ będzie łączyło w sobie wiedzę teoretyczną z umiejętnościami praktycznymi.
Centrum Szkoleniowe KOMET POLAND jest wyposażone nie tylko w typowe zaplecze szkoleniowe w postaci multimedialnej sali, ale także oddaje do dyspozycji uczestnikom szkolenia profesjonalne centrum frezarskie.

IDEEN-FABRIK+ w Polsce to kolejny, wymierny efekt sojuszu biznesowego kędzierzyńskiej fabryki narzędzi węglikowych i rozwiertaków z ogólnoświatową marką KOMET. Tym samym KOMET POLAND dołącza do elity zakładów produkcyjnych, które nie tylko oferują profesjonalne narzędzia skrawające, ale także wiedzę zatrudnionych fachowców z całego kraju w połączeniu z globalnym know-how KOMET GROUP.Uczestnictwo w zajęciach Centrum Szkoleniowego KOMET POLAND jest bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń, których można dokonywać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.kometgroup.pl.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również