Informatyka w produkcji według Streamsoftu

©

Udostępnij:

W marcu odbyły się jubileuszowe warsztaty „Informatyka w produkcji” organizowane przez firmę Streamsoft, znanego producenta oprogramowania. Impreza była dobrą okazją do zapoznania się z rolą systemów ERP i znaczeniem informatyzacji w poszukiwaniu marnotrawstwa zasobów oraz kształtowaniu szybkości reakcji na nieprzewidziane sytuacje.

Warsztaty poprowadzone były wspólnie z Kaizen Institute, a ich motywami przewodnimi była „szczupła produkcja” oraz narzędzia i metody, które pozwalają tę praktykę realizować. Prelegenci zaprezentowali metody z zakresu organizacji i zarządzania oraz pokazali, jak system ERP może te metody wspierać poprzez dostarczanie konkretnych danych i informacji na poszczególne szczeble zarządzania.
www.streamsoft.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również