Kamera szybkoobrotowa Pelco Spectra HD 1080

© Pelco, Schneider Electric

Udostępnij:

Firma Schneider Electric wprowadziła na rynek nowy system kamer szybkoobrotowych. Kamera Spectra HD 1080 produkcji Pelco by Schneider Electric, który zapewnia wysoką jakość i rozdzielczość obrazu 1080p, pozwalając jednocześnie na pracę przy słabym oświetleniu.

Stworzona dla profesjonalistów mających najwyższe wymagania.
Seria kamer Spectra HD 1080 powstałą w oparciu o sprawdzoną platformę technologiczną Sarix, będąc w pełni cyfrowym systemem zapewnia rozdzielczość 2,0 Mpix, wykorzystuje kompresję H.264 i jest wyposażona we wbudowane funkcje analizy obrazu.Kluczowe właściwości nowej serii kamer Spectra HD 1080:
- Najlepsza jakość obrazu: Spectra HD 1080 zapewnia wysokiej jakości obraz dzięki 1/2.8 calowej matrycy Exmor CMOS , zintegrowanemu zoomowi optycznemu 20x i rozdzielczości 2,0 MPix (1920x1080 przy 30kl/s).
- Technologia Sarix: zbudowana w oparciu o platformę technologiczną Sarix wykorzystującą dwuprocesorową architekturę zapewnia gwarantowane strumienie i kompresję H.264 High Profile o 10% wydajniejszą od H.264 Base Profile. Interfejs konfiguracyjny dostępny z poziomu przeglądarki znany z innych kamer w technologii Sarix oznacza łatwą konfigurację i pozwala na dostęp do zaawansowanych funkcji kamery.
- Solidna podwieszana konstrukcja, optycznie perfekcyjny kształt klosza: konstrukcja obudowy kamer Spectra HD 1080 pozwala na eliminacje niewielkich drgań, które mogą pojawić się w trudnych warunkach. Dopracowany optycznie kształt klosza zapewnia najwyższą jakość obrazu w pełnym zakresie obszaru obserwacji.
- Wbudowana analiza obrazu: seria kamer Spectra HD 1080 wyposażona jest we wbudowany zestaw algorytmów analizy obrazu, w tym funkcji śledzenia obiektu, która po zdefiniowaniu wielkości śledzonego obiektu pozwala na śledzenie go przez kamerę w pełnym zakresie obrotu 360 stopni. Pozostałe funkcje analizy obrazu to min. wykrywanie pozostawionych obiektów, adaptacyjna detekcja ruchu, wykrywanie sabotażu kamery, ruch kierunkowy, wykrywanie osób pozostającym w zdefiniowanym obszarze zbyt długo, liczenie obiektów, wykrywanie zniknięcia obiektu oraz wykrywanie zatrzymania pojazduWięcej informacji na temat systemów Spectra: www.pelco.com/spectra.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również