Katalog nowości Mitsubishi Materials już dostępny

katalog nowości © MMC Hardmetal

Udostępnij:

Mitsubishi Materials stale skupia swoją uwagę na specjalnych potrzebach klientów, aby w efekcie lepiej spełniać wyzwania stawiane przez nowoczesny przemysł obróbki metali. W najnowszym katalogu znajdziemy nowości produktowe oraz rozszerzenia serii narzędzi marki DIAEDGE do toczenia, frezowania i wiercenia.

Wśród prezentowanego w katalogu asortymentu znajdziemy m.in. innowacyjne wiertła pełnowęglikowe serii DWAE do automatów tokarskich i małych tokarek CNC. Specjalnie zaprojektowana falista krawędź skrawająca i geometria ścian typu „Z” zapewniają wysoką stabilność i doskonałą kontrolę ewakuacji wióra, jednocześnie utrzymując wyjątkowo niski opór skrawania. Ponadto Mitsubishi Materials opracowało BC5110, nowy gatunek borazonu pokrywanego metodą PVD, przeznaczony do obróbki żeliwa. Do obróbki materiałów trudnoobrabialnych wprowadzany jest również gatunek MP9025 z powłoką PVD odpowiedni do toczenia ISO-S30.Nowe produkty serii DIAEDGE będą dostępne w sprzedaży od 1 października 2020 r. 

>>Pobierz cyfrową wersję katalogu nowości<<Źródło: MMC Hardmetal

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również