Komisja Europejska będzie debatować o projektach gazowych

©

Udostępnij:

KE 23 marca 2016 roku organizuje w Brukseli spotkanie konsultacyjne, dotyczące projektów europejskich gazowych kodeksów sieciowych. 

Celem organizowanego przez Komisję Europejską spotkania konsultacyjnego jest omówienie projektów europejskich gazowych kodeksów sieciowych w sprawie zharmonizowanych struktur taryfowych (NC TAR) oraz zmiany rozporządzenia Komisji Europejskiej ustanawiającego kodeks sieci dotyczący mechanizmów alokacji zdolności w systemach przesyłowych gazu w zakresie zdolności przyrostowej (NC INC).Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematyką. Ilość miejsc ograniczona.

Zainteresowani udziałem mogą rejestrować się do 18 marca 2016 r. Formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej:
https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/TNC23MAR

Źródło: Ministerstwo Energii

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również