KOMPOZYT-EXPO 2018: Nowe cele – więcej możliwości!

Kompozyt-Expo © Targi w Krakowie

Udostępnij:

O przyszłości, kompozytach i najnowszych technologiach rozmawiać będą jesienią w EXPO Kraków, podczas 9. Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO (16–17 października 2018 r.), inżynierowie, technolodzy oraz konstruktorzy ze wszystkich branż.

Widowiskowe wystrzelenie w kosmos jednej z największych w historii rakiet – Falcon Heavy – już za nami. Podobnie jak skok z pogranicza kosmosu śmiałka, którego wyniosła ultralekka kapsuła, opływanie świata dookoła dzięki ekonomicznym łodziom, pokonywanie niewyobrażalnych odległości samolotami, turystyczne łodzie podwodne, spadochrony, kamizelki kuloodporne, odnawialne źródła energii. Przed nami jeszcze wiele wydarzeń, które znacząco wpłyną na nasze dotychczasowe życie. Komu i czemu zawdzięczamy to wszystko? Odpowiedź jest prosta – innowacyjnym konstruktorom, którzy m.in. dzięki materiałom kompozytowym kreują naszą przyszłość.Szeroka perspektywa

Targi KOMPOZYT-EXPO to jedyne takie wydarzenie w naszym kraju. Dla branży materiałów kompozytowych od kilku kat jest obowiązkowym punktem w biznesowym kalendarzu. To wiodąca platforma spotkań, wymiany informacji i dyskusji dla przemysłu kompozytowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi propagują nowoczesne standardy technologiczne, służą promocji produktów i innowacyjnych rozwiązań. Przeznaczają blisko 300 tys. zł przeznaczonych na kampanię promocyjną wystawców.

Czołowe firmy z kraju i zagranicy po raz dziewiąty przyjadą do Krakowa, by podczas KOMPOZYT-EXPO zaprezentować najnowsze osiągnięcia – technologie, produkty, usługi. Kontakty biznesowe, wymiana doświadczeń, wykłady ekspertów, prezentacje oraz niezwykłe wydarzenia towarzyszące – to główne atuty tej imprezy. Dlatego maraton zgłoszeń trwa.

Udział w tegorocznej edycji już potwierdzili m.in.: 3M Poland, Berlac, Bodo Moller Chemie, BYK Additives, Chem4Pol, Cutting Trading International, C-L, Diab, Evonik Industries, Fanum, GRM Systems, Hacotech, KSM, Milar, Magnum Venus Polska, Krahn Chemie Polska, Krosglass, Lerg, Panini Autoclaves, Polyprocess, TR Solution, Zoltek i wielu innych. Do końca kwietnia obowiązują niższe, promocyjne ceny!Ekspansja na nowy obszar

Nieustanny monitoring światowych trendów i potrzeb uczestników targów, a także współpraca z uznanymi na całym świecie naukowcami z polskich uczelni technicznych pozwala organizatorom rozwijać formułę wystawy. W efekcie tych działań w tym roku rozszerzony został profil wystawców o strefę LAB-CONTROL, w której zaprezentują się m.in. producenci i dystrybutorzy akcesoriów laboratoryjnych, aparatury do badań własności kompozytów czy sprzętu kontrolno-pomiarowego.

Źródło: Targi w Krakowie

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również