Konferencja „ifm wiedza i doświadczenie” w Solcu- Zdrój zakończona

Preview
Reklama
Reklama

 

W dniach 22-23.09.2016 roku w Solcu-Zdrój odbyła się druga konferencja firmy ifm electronic – „Wiedza i doświadczenie”. Celem cyklu ogólnopolskich spotkań z ekspertami ifm jest przybliżenie użytkownikom automatyki przemysłowej najważniejszych założeń komunikacji z czujnikami za pomocą interfejsu IO-Link.

Spotkanie w Hotelu Malinowy Raj zostało podzielone na dwie ścieżki programowe: Systemy sterowania w przemyśle oraz Systemy sterowania w maszynach mobilnych. W ich trakcie eksperci i praktycy wygłaszali prelekcje dotyczące sztandarowej już dla firmy ifm technologii IO-Link. Ważnym elementem konferencji były także stanowiska dydaktyczne, na których goście mogli skorzystać z indywidualnych treningów i praktycznych ćwiczeń na najważniejszych produktach ifm. Konferencja w Solcu-Zdrój była nastawiona przede wszystkim na dużą interakcyjność z uczestnikami: eksperci i praktycy ifm w myśl słów „close to you” stali się jeszcze bardziej dostępni i służyli fachowym doradztwem na każdym z przygotowanych stanowisk. Starano się, aby w trakcie spotkań uczestnicy mieli okazję przyjrzeć się z bliska praktycznemu zastosowaniu rozwiązań oferowanych przez ifm electronic.

Reklama

Mimo że cykl konferencji „ifm wiedza i doświadczenie” jest młodym przedsięwzięciem, w krótkim czasie zdobył dużą popularność wśród odbiorców automatyki przemysłowej. Już teraz organizatorzy zapraszają na ostatnie spotkanie w ramach ogólnopolskiego cyklu konferencji „ifm wiedza i doświadczenie”, które odbędzie się we Wrocławiu 6 i 7 października.

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama