Kuka zaprasza na V Spotkanie Integratorów

Kuka, Spotkanie Integratorów © Kuka

Udostępnij:

Już w przyszłym tygodniu (22 listopada) odbędzie się V edycja Spotkania Integratorów Kuka. W roli głównej innowacyjny KMR iiwa, czyli system mobilnych robotów Kuka oraz LBR iiwa.

Dwie ścieżki tematyczne, ponad 50 firm, w tym partnerzy systemowi oraz integratorzy systemów automatyki, roboty przemysłowe na najwyższym poziomie – to tylko nieliczne z atrakcji, które czekają na uczestników wydarzenia. Całość odbędzie się w niepowtarzalnym industrialnym wnętrzu, klimatycznej Fabryce Porcelany w Katowicach, która już niebawem stanie się światowym centrum robotyki.Tematem przewodnim spotkania będą najnowsze trendy w robotyce i powiązane z tym bezpieczeństwo użytkownika. W rolach głównych LBR iiwa i roboty mobilne KMR.

Partnerzy wydarzenia, firmy: Siemens, Schunk Intec, Sick, Troax Safety Systems Poland oraz Piab Polska, oprócz swoich standardowych produktów zaprezentują rozwiązania wpasowujące się w tematykę robotyki mobilnej, cobotów oraz bezpieczeństwa, czyli motywów przewodnich wydarzenia.

Swoje prelekcje wygłoszą goście specjalni, w tym m.in. Benedikt Kailing, Product Manager HRC – Division Advanced Robotics, Kuka Roboter oraz Peter Gmeiner, IBD – Industrial Business Development, Kuka Roboter.Źródło: Kuka

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również