Liderzy Produkcji Made in Poland

Liderzy Produkcji Made in Poland ©

Udostępnij:

– Receptą na sukces jest nigdy nie odpuszczać i bardzo ciężko pracować, wierzyć w to, co się robi, i nie czuć kompleksów w stosunku do konkurencji z zagranicy – Melex (jeden z Liderów Produkcji Made in Poland).

Liderzy Produkcji Made in Poland to kompendium wiedzy o przedsiębiorstwach będących liderami w swoich dziedzinach, które odkrywa czynniki sukcesu zebrane i przedstawione w formie wywiadów z przedstawicielami zarządu, materiałów video czy artykułów eksperckich opisujących te obszary biznesu, które niejednokrotnie mają znaczący wpływ na „być albo nie być” przedsiębiorstwa.


– Biznes jest jak zdobywanie górskich szczytów. Jedna osoba stanie u podnóża, spojrzy w górę i powie, że jej wystarczy. Kolejny wejdzie do połowy, rozejrzy się i powie, że widok jest piękny. Ale są też tacy, którzy wspinają się na szczyt i dopiero z tego miejsca widzą, jakie mają możliwości – Polwax.

Wszystko po to, by dowiedzieć się, jak zostać Liderem Produkcji, szukając odpowiedzi na pytania, które najlepsi z najlepszych zadawali sobie przez lata. Czy postawić na innowacyjność? Zainwestować w nowoczesne technologie? A może to człowiek jest najlepszą inwestycją? Skupić się na rodzimym rynku czy szukać swojej niszy za granicą?


TOP w kategorii
– Stać nas na to, żeby dominującą rolę utrzymały produkty polskie. I to nawet nie z patriotycznych pobudek, ale dlatego, że są lepsze – Spomlek.

– Wyprodukowane w Polsce towary zdobywają uznanie coraz większej grupy klientów zagranicznych – Defro.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również