Liderzy Produkcji Made in Poland

Liderzy Produkcji Made in Poland ©

Udostępnij:

– Receptą na sukces jest nigdy nie odpuszczać i bardzo ciężko pracować, wierzyć w to, co się robi, i nie czuć kompleksów w stosunku do konkurencji z zagranicy – Melex (jeden z Liderów Produkcji Made in Poland).

Liderzy Produkcji Made in Poland to kompendium wiedzy o przedsiębiorstwach będących liderami w swoich dziedzinach, które odkrywa czynniki sukcesu zebrane i przedstawione w formie wywiadów z przedstawicielami zarządu, materiałów video czy artykułów eksperckich opisujących te obszary biznesu, które niejednokrotnie mają znaczący wpływ na „być albo nie być” przedsiębiorstwa.– Biznes jest jak zdobywanie górskich szczytów. Jedna osoba stanie u podnóża, spojrzy w górę i powie, że jej wystarczy. Kolejny wejdzie do połowy, rozejrzy się i powie, że widok jest piękny. Ale są też tacy, którzy wspinają się na szczyt i dopiero z tego miejsca widzą, jakie mają możliwości – Polwax.

Wszystko po to, by dowiedzieć się, jak zostać Liderem Produkcji, szukając odpowiedzi na pytania, które najlepsi z najlepszych zadawali sobie przez lata. Czy postawić na innowacyjność? Zainwestować w nowoczesne technologie? A może to człowiek jest najlepszą inwestycją? Skupić się na rodzimym rynku czy szukać swojej niszy za granicą?

– Stać nas na to, żeby dominującą rolę utrzymały produkty polskie. I to nawet nie z patriotycznych pobudek, ale dlatego, że są lepsze – Spomlek.– Wyprodukowane w Polsce towary zdobywają uznanie coraz większej grupy klientów zagranicznych – Defro.

Więcej na temat tej inicjatywy pod adresem www.liderzymadeinpoland.pl.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również