Lutowy MM Magazyn Przemysłowy już jest!

MM Magazyn Przemysłowy ©

Udostępnij:

Dodatek specjalny o laserach jest tematem przewodnim lutowego wydania MM Magazynu Przemysłowego, który właśnie powinien trafiać do naszych czytelników. Naturalnie w numerze wiele ciekawych artykułów również na inne tematy.

Laser fiber w praktyce przemysłowej, optymalizacja cięcia laserem, mikroteksturowanie laserowe, laserowe spawanie miedzi i wreszcie najnowsze zdobycze naukowe i techniczne ze świata laserów - to najważniejsze tematy artykułów dodatku specjalnego w naszym najnowszym magazynie.Głównym tematem wydania jest jednak raport nt. przemysłu i budownictwa, w którym przedstawiamy najważniejsze dane polskiej branży budowlanej, dynamiki produkcji, jej pozycji na tle państw Unii Europejskiej, wpływu na PKB oraz generowanych miejsc pracy.

>>Chciałbyś, ale nie otrzymujesz MM Magazynu Przemysłowego - zaprenumeruj go<<

Ponadto zwracamy szczególną uwagę na takie tematy jak próba aktywizacji polskiego przemysłu stoczniowego, oprawki z mocowaniem termokurczliwym, automatyzacja małogabarytowego magazynu, roboty paletyzujące oraz inteligentne system zarządzania oświetleniem w budownictwie przemysłowym.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również