Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON® po raz 15-y w Warszawie.

©

Udostępnij:

W dniach 31 marca - 3 kwietnia, 2009 w warszawskim centrum EXPO XXI odbędzie się piętnasta już edycja targów AUTOMATICON® .

  Targi automatyki, pomiarów i robotyki, gdziekolwiek by się nie odbywały, są zawsze wydarzeniem niezwykle inspirującym. Są to imprezy, na których spotyka się czołówka firm mających decydujące znaczenie dla rozwoju nowoczesnych technologii. Postępująca integracja  sfer produkcji, projektowania i marketingu otwiera coraz to nowe możliwości. Niewątpliwie trudna sytuacja ekonomiczna na świecie, co odczuwamy również i w naszym kraju, stwarza dla producentów w naszej branży nowe wyzwanie. Wiele gałęzi przemysłu wstrzymało lub ograniczyło inwestycje aby przetrwać ten trudny okres. Ekonomia rządzi się jednak swoimi niezmiennymi prawami. Okres początku wzrostu to jednocześnie czas wzmożonej aktywności producentów z wszystkich gałęzi przemysłu w kierunku szybkiej modernizacji swoich zakładów. Dlatego też targi automatyki stale przyciągają rzesze specjalistów pragnących na bieżąco  zdobywać wszelkie informacje o postępie w tej branży.Targi dają doskonałą możliwość zaprezentowania Wystawcom swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. W tegorocznej edycji na 280 stoiskach swoja ofertę prezentowało będzie ponad 600 firm z branży automatyki, pomiarów i elektroniki przemysłowej. Ciekawie zapowiada się również program dodatkowych prezentacji i seminariów organizowanych przez Wystawców.

Rozpoczęła się już budowa dodatkowej hali w obiekcie wystawienniczym EXPO XXI.  Dynamiczny rozwój AUTOMATICON-u  będzie więc nadal możliwy w Warszawie, a dodatkowe 3600 m2 powierzchni wystawienniczej wraz z nową powierzchnia konferencyjną znacząco poprawią warunki ekspozycji i umożliwią udział w imprezie większej liczbie Wystawców.

Targi AUTOMATICON® 2009 ( 31 marca - 3 kwietnia, 2009 r.) odbędą się jeszcze na terenie istniejącego obiektu. Jesteśmy jednak przekonani, że stan robót wykończeniowych w nowej hali umożliwi już nam wszystkim zapoznanie się z jej funkcjonalnością.Dodatkowe informacje: http://www.automaticon.pl/ 

 

Udostępnij:

DrukujGerd Knehr
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również