Mocne przekaźniki bezpieczeństwa

przekaźniki Phoenix Contact © Phoenix Contact

Udostępnij:

Przekaźniki bezpieczeństwa PSRmini to najwęższe na świecie (6 i 12 mm szerokości) urządzenia tego typu o zdolności łączeniowej dużego przekaźnika. 

Kompaktową konstrukcję uzyskano dzięki zastosowaniu nowej technologii: sercem PSRmini jest przekaźnik pomocniczy o wymuszonym przełączaniu zestyków charakteryzujący się minimalnymi wymaganiami co do zajmowanego miejsca i niskim zużyciem energii przy zachowaniu wysokiej dyspozycyjności systemu.Nowe przekaźniki bezpieczeństwa mogą łączyć prądy o wartości do 6A, są kompatybilne z wieloma czujnikami sygnałowymi i mogą być używane w wielu różnych aplikacjach, w tym do budowania systemów rozproszonych w strefach zagrożonych wybuchem. Pozwalają zaoszczędzić do 70% miejsca na szynie nośnej. Opcjonalnie można je zamontować w modułach przyłączeniowych Termination Carrier i za pomocą okablowania systemowego szybko i bezbłędnie podłączyć do systemów bezpieczeństwa.Źródło: Phoenix Contact

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również