Monitran – nowy partner biznesowy EC Systems

©

Udostępnij:

EC Systems nawiązało współpracę biznesową
z angielskim producentem czujników drgań Monitran - liderem w projektowaniu, rozwoju
i produkcji czujników oraz systemów wibrodiagnostycznych, zbliżeniowych
i pomiaru przemieszczenia. Tym samym nasza firma została wyłącznym dystrybutorem Monitran na terenie Polski, Rumunii, Węgier, Czech i Słowacji.

Oferta Monitran obejmuje ogólne i uniwersalne czujniki przyspieszenia, specjalne czujniki prędkości, czujniki prądów wirowych oraz czujniki przemieszczeń LVDT. Mają one różnorodne zastosowanie, m.in.
w przemyśle przetwórczym, elektrowniach, oczyszczalniach wodnych, na turbinach wiatrowych oraz w górnictwie i przemyśle ropy i gazu. Jako producent Monitran zapewnia pełną obsługę niestandardowych konstrukcji.Monitran oferuje dwie kategorie czujników przyspieszenia ogólnego przeznaczenia:

  • jednostki z wyjściem AC – odpowiednie do analizy drgań z analizatorów drgań ręcznych i on-line
  • jednostki z wyjściem DC – nadające się do ochrony maszyn, idealne do wejścia bezpośredniego do PLC, DCS i innych sterowników przemysłowych.

 

Dla bardziej specjalistycznych zastosowań dostępne są czujniki zapewniające dwa wyjścia, takie jak przyspieszenia i temperatury czy prędkości i przyspieszenia. Monitran oferuje również specjalne czujniki do zastosowań wysokotemperaturowych, prędkości AC, analizy modalnej i pomiarów trójosiowych.Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również