Nowa wersja Comarch ERP wspiera logistykę i produkcję

©

Udostępnij:

Na rynku debiutuje najnowsza wersja Comarch ERP XL 2016, a wraz z nią aż 917 nowych funkcjonalności.

Nowa wersja Comarch ERP XL 2016 udostępnia klientom szereg funkcjonalności m.in. z obszarów logistyki, produkcji i księgowości oraz rozwija dotychczasowe możliwości systemu.Rozszerzono zakres funkcjonalny cenników, rozwinięto obszar rabatowania sprzedaży, a w ramach planowania procesu produkcji stworzono możliwość rozpoczęcia operacji przed zakończeniem poprzedniej. Wszystko to ma umożliwić przedsiębiorstwom jeszcze większe usprawnienie ich codziennej działalności.

Comarch ERP XL to system ERP, z którego korzysta obecnie ponad 4500 przedsiębiorstw. Dedykowany jest dla średnich i dużych firm produkcyjnych, handlowych i usługowych z różnych sektorów gospodarki, prowadzących działalność zarówno w kraju jak i zagranicą.

Źródło: CentrumPR

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również