Nowe oscyloskopy cyfrowe ISO-TECH

©

Udostępnij:

RS Components wprowadza na rynek niewielkie, dwukanałowe oscyloskopy z zapisem cyfrowym oferują możliwość szybkiego i intuicyjnego dokonywania pomiarów w zastosowaniach związanych z edukacją, serwisowaniem, konserwacją czy produkcją.

Oprócz szerokości pasma od 70 do 150 MHz urządzenia serii IDS6000A-U oferują kolorowy wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 5,7'', który ułatwia badanie przebiegów. Charakteryzujące się ergonomiczną konstrukcją i wagą zaledwie 2,5 kg oscyloskopy serii IDS6000A-U oferują tryby próbkowania, długość rekordu akwizycji 4000 punktów, częstotliwość próbkowania w czasie rzeczywistym o wartości 250 MSa/s oraz częstotliwość próbkowania równoważnego 25 GSa/s, co pozwala na elastyczne przetwarzanie sygnałów wejściowych. Kilka trybów pozyskiwania danych i aż 27 funkcji pomiaru automatycznego umożliwiają użytkownikowi szybkie przeprowadzenie dokładnego pomiaru przebiegów.Oscyloskopy serii IDS-6000A-U obsługują pełne sterowanie zdalne lub zapisywanie danych przez hosta USB i interfejsy urządzeń. Obsługa standardu PictBridge ułatwia drukowanie w przypadku podłączenia urządzenia do drukarki za pomocą kabla USB. Wydajność jest optymalizowana poprzez odpowiednie dobieranie długości rekordów pamięci i częstotliwości próbkowania. Technologia MemoryPrime umożliwia przechowywanie 2 milionów punktów danych przebiegów. Pełne wykorzystanie tej możliwości oferują funkcje poziomego przeskakiwania stron i określania czasu.

Dzięki czytelnej strukturze menu oscyloskopy serii IDS-6000A-U są łatwe w obsłudze i sprawdzają się w różnych zastosowaniach - w laboratoriach i placówkach edukacyjnych, przy testowaniu produktów i kontroli jakości, przy operacjach serwisowych i obsłudze posprzedażnej, jak i przy projektowaniu produktów oraz debugowaniu.

Oscyloskopy serii IDS-6000A-U należą do gamy produktów testowych i pomiarowych ISO-TECH, marki własnej firmy RS, która oferuje korzystne ceny produktów przy specyfikacjach i parametrach takich samych, jak w przypadku urządzeń wielu droższych marek.

www.rspoland.com

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również