Nowości Beghelli na targach Energetab 2019

Energetab 2019, targi energetyczne, konferencje, szkolenia, przemysł energetyczny © Energetab

Udostępnij:

Od 17 do 19 września w Bielsku-Białej odbędą się największe w Polsce targi energetyczne Energetab. Zwiedzający będą mieli okazję poznać najnowszą technologię, aparaturę oraz urządzenia dla przemysłu energetycznego.

Beghelli-Polska podczas targów przedstawi nowość w ofercie – H400 LED TOP 3 ze zwiększonym strumieniem (do 33 tys. lumenów) oraz biodynamiczne oświetlenie, technologię HCL podążającą za rytmem dobowym człowieka. Nie zabraknie także upominków oraz gadżetów związanych z Włochami, krajem z którego wywodzi się marka.Ponadto Beghelli zaprezentuje swoją nową odsłonę. Opracowany Key Visual, który do tej pory wykorzystywany był głównie w komunikacji online, będzie miał swoją premierę podczas prezentacji stoiska.

Na targach Energetab pojawi się ponad 700 wystawców z Polski oraz całej Europy, Azji i USA. Teren wystawowy obejmie łącznie ponad 35 tys. m² powierzchni hali wielofunkcyjnej, a także pawilonów namiotowych oraz terenów otwartych, na których wystawcy będą mogli prezentować ciężkie, wielkogabarytowe eksponaty. Bielskie targi Energetab to miejsce spotkań wielu czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce i na świecie oraz okazja do nawiązania nowych, kluczowych relacji biznesowych.


TOP w kategorii
Beghelli na targach Energetab będzie można znaleźć na stoisku numer 8 w hali R.

Źródło: Beghelli

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również