Nowości Hasan na targach EUROTOOL 2017

Hasan, Targi Eurotool 2017 © MM

Udostępnij:

Podczas targów Eurotool 2017 w Krakowie Zakład Handlowo-Usługowy A. Hasenbeck (Hasan) zaprezentuje dwie nowości – układ chłodzenia narzędzia obrabiającego UCH oraz elektropompy wielostopniowe typu HPP.

Układy chłodzenia narzędzia obrabiającego UCH to nowe i udoskonalone wersje układów UCH w obiegu otwartym i zamkniętym. Nowe układy posiadają rozbudowany system filtracji chłodziwa, który daje możliwość precyzyjnego dozowania cieczy dla zapewnienia optymalnych parametrów pracy oraz modułowość zapewniającą szerokie możliwości adaptacji do obrabiarek. Produkt jest chroniony patentem.Elektropompy wielostopniowe typ HPP to wielostopniowe pompy zanurzeniowe o ciśnieniu roboczym do 20 barów. Pompy przeznaczone są do pracy w obrabiarkach, maszynach do obróbki szkła, systemach filtracji i chłodzenia oraz myjkach przemysłowych.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również