Nowości Hypertherm na targach EuroBLECH 2014

©

Udostępnij:

Hypertherm, producent zaawansowanych systemów cięcia plazmowego, laserowego i strumienim wody, weźmie udział w nadchodzącej wystawie EuroBLECH 2014 (21–25 października), która odbędą się w Hanowerze w Niemczech i zaprezentuje tam najnowsze technologie cięcia oraz przedstawi nowy palnik specjalnego zastosowania przeznaczony do systemów HPRXD. Prezentacje na żywo będą się odbywać na stoisku Hypertherm nr D50 w hali nr 13.

Firma przedstawi wiele technologii cięcia, w tym produkty Hypertherm HyPrecision do cięcia strumieniem wody, m.in. pompy o mocy od 15 do 150 KM, precyzyjne głowice do cięcia oraz sprzęt podający ścierniwo. Prezentowane systemy wykorzystują zaawansowaną technologię wzmacniania (Advanced Intensifier Technology), która pozwala wydłużyć okresy międzyprzeglądowe, skrócić czas konserwacji i zmaksymalizować wydajność. Systemy strumienia wody Hypertherm HyPrecision to część opracowanej przez Hypertherm rodziny zintegrowanych rozwiązań do cięcia Built for BusinessIntegrated Cutting Solutions. W jej ramach oprogramowanie do rozmieszczania Hypertherm ProNest, produkty do automatyzacji procesu (komputerowe sterowanie numeryczne (CNC)), kontroler wysokości palnika (THC)) oraz pompa strumienia wody HyPrecision współpracują w celu automatycznego stosowania prawidłowych parametrów pracy oraz regulacji takich wielkości, jak szybkość podawania, szybkość przepływu ścierniwa, ciśnienie pompy i innych. 

Dodatkowo Hypertherm zaprezentuje kilka najnowszych zaawansowanych funkcji linii produktów HyPerformanceHPRXD, która zapewnia użytkownikom więcej możliwości oraz elastyczność w różnorodnych zastosowaniach cięcia, m.in. zaawansowane technologie True Bevel, Rapid Part oraz True Hole, które również są częścią platformy zintegrowanych rozwiązań do cięcia Hypertherm Built for Business Integrated Cutting Solutions.

Kompletna rodzina produktów Powermaxzostanie pokazana wraz z dwoma najnowszymi członkami: systemem Powermax30oraz najmocniejszym systemem Powermax125.

 

Oprócz wszystkich nowych produktów i technologii na stoisku D50 w hali 13 firma przedstawi rodzinę oprogramowania do rozmieszczania CAM, produkty do automatyzacji, jak również palniki oraz technologie materiałów eksploatacyjnych marki Hypertherm i Centricut. 

„EuroBLECH 2014 to pierwsza międzynarodowa wystawa, na której zostaną przedstawione możliwości naszych systemów strumienia wody HyPrecision” — powiedział Theo Cornielje, Dyrektor regionalny regionu EMEA. „Jesteśmy bardzo dumni z możliwości zaprezentowania na tej międzynarodowej wystawie naszej wszechstronnej oferty produktów, nowych systemów oraz najnowszych technologii z branży spawania i cięcia. Nieważne, czy klient potrzebuje do plazmy, lasera czy strumienia wody - my oferujemy optymalną technologię cięcia”.

www.hypertherm.com

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również