Nowości Prima Power na targach ITM POLSKA w Poznaniu

Preview
Prima Power
Reklama
Reklama

 W dniach 9-12 czerwca 2015r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Targi ITM POLSKA Innowacje Technologie Maszyny. Jednym z wystawców była firma Prima Power, która pokazała swoje znane już maszyny SGe5 – wykrawarkę rewolwerową zintegrowaną z gilotyną kątową i eP 1030 – prasę krawędziową. Nowością była wycinarka laserowa Platino 2.0 Fiber. 

Za nami już kolejna edycja Targów ITM POLSKA, która zgromadziła blisko 1000 wystawców i 16 955 odwiedzających. Targi ITM zaliczają się do najbardziej uznanych imprez wystawienniczych poświęconych innowacjom przemysłowym. Są one dobrą okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w branży technologii w dziedzinach przemysłu motoryzacyjnego, transportu kolejowego, lotnictwa, metalurgii i wielu innych. Zróżnicowana ekspozycja, ciekawe tematy konferencji i szerokie możliwości nawiązania współpracy z partnerami na targach ITM Polska, sprawiają że z roku na rok powiększa się grono ich zadowolonych uczestników.

Reklama

Jednym z wystawców podczas tegorocznej edycji była firma Prima Power, która zaprezentowała najnowszą wycinarkę laserową Platino 2.0 Fiber. Nowa maszyna charakteryzuje się niższym zużyciem energii i mniejszym oddziaływaniem na środowisko – co jest zgodne z wyznawaną przez firmę zasadą Green Means. Dzięki skróceniu cyklów czasowych i niezawodności procesu wycinarka ma niezwykle wysoką wydajność. Trzy zestawy funkcjonalne zapewniają jeszcze lepsze dostosowanie do zmiennych potrzeb produkcyjnych. Smart cut zapewnia szybszą obróbkę materiałów do grubości 5mm, Max cut powoduje szybszą obróbkę grubszych materiałów, które zapewniają redukcję czasu cyklu nawet do -40%, Night cut zapewnia zaawansowaną kontrolę w celu zabezpieczenia procesu wpalania i cięcia, jest idealna dla intensywnej produkcji. Na stoisku nie zabrakło również znanych już maszyn: SGe5 – wykrawarki rewolwerowej zintegrowanej z gilotyną kątową, która jest optymalnym rozwiązaniem w obróbce blach i eP 1030 – prasy krawędziowej, która jest idealnym serwo - elektrycznym rozwiązaniem do gięcia.

Targi były dobrą okazją nie tylko do zapoznania się ze specyfiką maszyn, ale również do spotkań klientów z ekspertami specjalizującymi się w obróbce blachy. Każdy z gości mógł dowiedzieć się, w czym specjalizuje się dana maszyna, a także dlaczego warto ją wybrać. Ponadto codziennie przeprowadzana była loteria wizytówkowa, w której do wygrania były czekoladowe skrzynki od Prima Power.

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama