Nowości Prima Power na targach ITM POLSKA w Poznaniu

© Prima Power

Udostępnij:

 W dniach 9-12 czerwca 2015r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Targi ITM POLSKA Innowacje Technologie Maszyny. Jednym z wystawców była firma Prima Power, która pokazała swoje znane już maszyny SGe5 – wykrawarkę rewolwerową zintegrowaną z gilotyną kątową i eP 1030 – prasę krawędziową. Nowością była wycinarka laserowa Platino 2.0 Fiber. 

Za nami już kolejna edycja Targów ITM POLSKA, która zgromadziła blisko 1000 wystawców i 16 955 odwiedzających. Targi ITM zaliczają się do najbardziej uznanych imprez wystawienniczych poświęconych innowacjom przemysłowym. Są one dobrą okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w branży technologii w dziedzinach przemysłu motoryzacyjnego, transportu kolejowego, lotnictwa, metalurgii i wielu innych. Zróżnicowana ekspozycja, ciekawe tematy konferencji i szerokie możliwości nawiązania współpracy z partnerami na targach ITM Polska, sprawiają że z roku na rok powiększa się grono ich zadowolonych uczestników.Jednym z wystawców podczas tegorocznej edycji była firma Prima Power, która zaprezentowała najnowszą wycinarkę laserową Platino 2.0 Fiber. Nowa maszyna charakteryzuje się niższym zużyciem energii i mniejszym oddziaływaniem na środowisko – co jest zgodne z wyznawaną przez firmę zasadą Green Means. Dzięki skróceniu cyklów czasowych i niezawodności procesu wycinarka ma niezwykle wysoką wydajność. Trzy zestawy funkcjonalne zapewniają jeszcze lepsze dostosowanie do zmiennych potrzeb produkcyjnych. Smart cut zapewnia szybszą obróbkę materiałów do grubości 5mm, Max cut powoduje szybszą obróbkę grubszych materiałów, które zapewniają redukcję czasu cyklu nawet do -40%, Night cut zapewnia zaawansowaną kontrolę w celu zabezpieczenia procesu wpalania i cięcia, jest idealna dla intensywnej produkcji. Na stoisku nie zabrakło również znanych już maszyn: SGe5 – wykrawarki rewolwerowej zintegrowanej z gilotyną kątową, która jest optymalnym rozwiązaniem w obróbce blach i eP 1030 – prasy krawędziowej, która jest idealnym serwo - elektrycznym rozwiązaniem do gięcia.

Targi były dobrą okazją nie tylko do zapoznania się ze specyfiką maszyn, ale również do spotkań klientów z ekspertami specjalizującymi się w obróbce blachy. Każdy z gości mógł dowiedzieć się, w czym specjalizuje się dana maszyna, a także dlaczego warto ją wybrać. Ponadto codziennie przeprowadzana była loteria wizytówkowa, w której do wygrania były czekoladowe skrzynki od Prima Power.

www.primapower.com/pl/

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również