Nowy komponent mapp Database dla interfejsów baz danych

© Materiały prasowe

Udostępnij:

Implementacja baz danych w aplikacjach nigdy nie była tak łatwa. Dzięki mapp Database zarchiwizujesz informacje do bazy danych, bezpośrednio z poziomu maszyny, niezależnie od tego, czy znajdują się one w zakładzie, czy w chmurze. Zdecydowanie upraszcza to zarządzanie dużymi wolumenami danych.

Maszyny produkcyjne generują ogromne ilości informacji, które następnie muszą być wizualizowane, archiwizowane lub przekazywane do systemów wyższego rzędu. Dzięki dodaniu do funkcji mapp interfejsu baz danych, możliwe jest przesyłanie informacji bezpośrednio ze sterownika do baz danych, gdzie można je przetwarzać lub archiwizować. Powszechnie używane funkcje baz danych, takie jak procedury przechowywania, umożliwiają generowanie kluczowych wskaźników wydajności w zależności od potrzeb. Otrzymywane w ten sposób dane są kluczowe w procesie optymalizacji produkcji.Ciągła wymiana danych

Mapp Database może być podłączony do dowolnego komponentu mapp, który zapisuje lub odczytuje dane. Zamiast generowania pojedynczych plików dla list alarmów, wartości procesowych i zdarzeń audytowych, wszystkie dane są wysyłane automatycznie przez mapp Links do bazy danych, gdzie można nimi łatwo zarządzać.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również