Pierwsze 100 lat Boccard

Boccard, jubileusz © Boccard

Udostępnij:

Firma Boccard, zajmująca się projektowaniem i realizacją instalacji przemysłowych, świętuje swoje pierwsze 100 lat działalności na rynku światowym. Z tej okazji, przez cały 2018 r. we wszystkich oddziałach Boccard, pracownicy podejmują wspólne wyzwania, które mają ich jeszcze bardziej zintegrować z wartościami firmy.

Boccard jest firmą rodzinną, założoną w Lyonie w 1918 r. przez Josepha Boccarda. Dzisiaj, 100 lat od tego wydarzenia dalej jest zarządzany przez rodzinę Boccard, czwarte już pokolenie. W Polsce istnieje od ponad 20 lat, gdzie z powodzeniem realizuje projekty dla wszystkich gałęzi przemysłu.Od początku swojego istnienia zajmuje się projektowaniem i budową coraz bardziej innowacyjnych i nowoczesnych instalacji przemysłowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w inżynierii, prefabrykacji (skidy i zbiorniki), budowie i modernizacji, jest w stanie zapewnić swoim Klientom najbardziej wydajne, bezpieczne i ekonomiczne rozwiązania.

Obecnie posiada 60 oddziałów na całym świecie, w których pracuje ponad 3500 specjalistów (w tym ponad 150 w Polsce), dla których głównym priorytetem jest tworzenie niezawodnych i trwałych rozwiązań dla klientów. „Boccard, Alliance for success” – główne motto Boccard – wyraża dążenie do nawiązania długotrwałej relacji z klientami, w oparciu o wspólne cele i wartości.

Wartości odgrywają bardzo dużą rolę w prowadzeniu biznesu przez Boccard, dlatego ten jubileuszowy rok został poświęcony ich promocji. We wszystkich oddziałach Boccard organizowane są różnego rodzaju akcje: od sportowych, przez charytatywne, aż po te związane z bezpieczeństwem pracy, których celem jest zidentyfikowanie pracowników z kluczowymi wartościami firmy. Podsumowanie tych akcji jest tematem każdej gali jubileuszowej, na której wspólnie spotykają się pracownicy i klienci Boccard. Gala jest też doskonałą okazja, aby podziękować wszystkim tym, którzy bezpośrednio lub pośrednio przyczynili się do sukcesu firmy, a także aby przedstawić plany rozwoju na kolejne lata.Polskie obchody pierwszych 100 lat Boccard odbyły się 6 września 2018 r. w Warszawie.

Źródło: Boccard

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również