Pistolet do uszczelniania AEG BKP18C-310

aeg pistolet uszczelniajacy © AEG

Udostępnij:

Marka AEG, kojarzona przede wszystkim jako ogólnoświatowy producent wysokiej jakości elektronarzędzi do prac budowlanych, rozszerza swoje portfolio, również w innych kategoriach z branży. Pistolet do uszczelniania BKP18C-310 o napięciu 18V to nowość produktowa marki dedykowana do prac wykończeniowych. 

AEG prezentuje pistolet do uszczelniania BKP18C-310, który sprawdzi się na placach budowy, czy w czasie mniejszych prac remontowych. Pistolet do uszczelniania od AEG jest prostym w obsłudze i wydajnym urządzeniem do prac montażowych oraz wykończeniowych. Akumulatorowy system zasilania sprawia, że praca staje się lżejsza i bardziej efektywna. Niemal w pełni zautomatyzowane narzędzie gwarantuje oszczędność materiału, nie generując niepotrzebnych kosztów finansowych. Dzieje się tak za sprawą specjalnej konstrukcji, która umożliwia wytworzenie wysokiej siły nacisku i niemal całkowite opróżnienie zamontowanej tuby z masą.


Odpowiednio dostosowane parametry techniczne umożliwiają użytkownikowi korzystanie z materiałów o wysokiej lepkości. Co więcej, jeżeli pistolet nie jest w danej chwili używany, mechanizm zapobiegający kapaniu pozwala na samoistne wycofanie się tłoku, dzięki czemu masa nie wydostaje się na zewnątrz. Specjalnie opracowany drążek umożliwia z kolei bardzo szybkie przeładowanie pistoletu i niemal natychmiastowy powrót do działania.


TOP w kategorii
BKP18C-310 posiada 6-stopniową regulację prędkości, gwarantującą optymalną pracę urządzenia i dozowanie odpowiedniej ilości masy w stosunku do szerokości szczeliny. Beznarzędziowy system mocowania kasety usprawnia obsługę, minimalizując wysiłek użytkownika i skracając czas potrzebny na przygotowanie sprzętu do działania. Dodatkowym ułatwieniem jest również wmontowany zaczep do paska, który w dowolnym momencie pozwala na przerwę w pracy lub zajęcie się innym zadaniem bez konieczności odkładania narzędzia w inne miejsce. Pistolet posiada dodatkowo blokadę włącznika, która zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia, gwarantując najwyższe bezpieczeństwa w trakcie pracy. BKP18C-310 jest zasilany akumulatorem PRO Lithium-Ion 18V, który zapewnia maksymalną wydajność pracy urządzenia.

Specyfikacja techniczna BKP18C-310: 

• Napięcie akumulatora: 18V
• Typ akumulatora: litowo-jonowy
• Maksymalna siła nacisku: 4000 N
• Długość: 465 mm
• Waga bez akumulatorem: ok. 2,5kg
• Przystosowany do pracy z wkładami 600 ml i 300 ml

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również