PLASTPOL – lider wśród przetwórców

© Targi Kielce

Udostępnij:

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL skupiają firmy z całego świata - to najbardziej międzynarodowe targi w Polsce i największe tej branży w Europie Środkowo–Wschodniej. Na liście wystawców co roku znajduje się ponad 700 firm z ponad 30 krajów.

W Targach Kielce z najnowszymi technologiami zapoznaje się każdego roku 17 tysięcy specjalistów. To tutaj zawierane są umowy na sprzedaż sprzętu wartego w sumie miliony euro. To wszystko potwierdza, że kielecki PLASTPOL to obowiązkowy punkt w kalendarzu każdej profesjonalnej firmy działającej w branży przetwórczej.Na wystawie pojawia się liczna grupa firm dystrybucyjnych i tworzywowych, ale także producentów zaawansowanych technologicznie maszyn.

Na stoiskach prezentowane są urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można obejrzeć całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów.

Targom PLASTPOL towarzyszy szereg spotkań branżowych i konferencji oraz konkurs z wiedzy o branży Omniplast.Zapraszamy do Targów Kielce od 26 do 29 maja 2015 r.

Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również