Plotery Zünd D3 do cięcia

ploter Zünd D3 © Zünd

Udostępnij:

Plotery Zünd D3 charakteryzują się modułową budową pozwalającą na szybką i prostą konfigurację potrzebnych narzędzi. W ofercie znajdują się 4 rozmiary stołów (od 3200 x 1800 mm do 3200 x 3210 mm). 

W zależności od rodzaju wykonywanego zadania przepustowość urządzenia można podwoić dzięki niezależnej pracy dwóch belek. Każda z nich może być wyposażona w trzy różne moduły. Inteligentny sterownik systemu tnącego rozdziela pracę optymalnie pomiędzy dwiema belkami i dzięki temu zapewnia najwyższą możliwą wydajność.Zgodnie z modułową koncepcją projektu ploter D3 może być dostosowany do wymagań w dowolnym czasie w zależności od zmieniających się potrzeb poprzez dodawanie różnego rodzaju przedłużeń i systemów przetwarzania materiałów. Znacząco zwiększa to produktywność urządzenia i ogranicza do minimum jego ręczną obsługę. Nie jest też już potrzebna ręczna konfiguracja plotera. Ustawianie noży, frezarek i bigowników odbywa się za pomocą w pełni zautomatyzowanego systemu inicjalizacji. Ergonomiczna budowa plotera znacznie ułatwia tym samym pracę operatorowi sprzętu, co skutkuje wyższą wydajnością urządzenia.źródło: Zünd

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również