Prasy krawędziowe Adira na Euroblech

TFM, prasa krawędziowa Adira © TFM

Udostępnij:

Po raz kolejny portugalski producent pras krawędziowych zaprezentuje swoje maszyny podczas zbliżających się targów Euroblech. Tym razem wśród nowości znajdzie się m.in. prasa hybrydowa o konstrukcji ramy Hexa-C z systemem napędu Greendynamics nowej generacji, bazująca na jednostce Hoerbiger ePrAX control - model PF016040.

Ciekawą propozycją będzie również serwoelektryczna prasa krawędziowa serii Bluebender, model BB005020 ATC, z automatyczną wymianą narzędzi. Rozwiązanie to umożliwia w pełni automatyczną wymianę matrycy i stempla bez jakiejkolwiek manualnej ingerencji operatora.Wyżej wymienione maszyny będzie mozna zobaczyć podczas targów Euroblech w hali 12, na stoisku D66.Źródło: TFM

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również