Profesjonalny miernik uniwersalny

Tomtronix, miernik © Tomtronix

Udostępnij:

W ofercie firmy Timtronix dostępny jest profesjonalny miernik uniwersalny firmy CEM – model DT-965BT dostępny obecnie w atrakcyjnej wersji Black Edition.

Miernik DT-965BT jest profesjonalnym, wodoszczelnym oraz odpornym na upadki multimetrem z licznikiem 6000. Spełnia wymagania CAT IV 600V, co jest potwierdzeniem najwyższego poziomu wytrzymałości na przepięcia. Stanowi połączenie precyzji, łatwości użycia, bezpieczeństwa i niezawodności. DT-965BT to cyfrowy miernik przystosowany do użytkowania w ciężkich warunkach przemysłowych tzw. "Heavy Duty". Posiada pyło- i wodoszczelną obudowę zgodnie z IP67.


Napięciowe zaciski wejściowe posiadają zabezpieczenie do 1000VAC/DC, wszystkie pozostałe wejścia pomiarowe do 600VAC/DC. Wejścia prądowe są chronione bezpiecznikami 10A/1000V i 800mA/1000V.

Zwiększenie bezpieczeństwa pomiarów możliwe jest dzięki podwójnej obudowie z tworzywa.


TOP w kategorii


#Produkty

mierniki TimtronixUrządzenie zostało przystosowane do pracy w warunkach słabego oświetlenia. Zastosowano podświetlenie nie tylko wyświetlacza, ale również przycisków funkcyjnych oraz skali przełącznika. Widoczny w górnym prawym rogu wyświetlacza czujnik światła stanowi element obwodu automatycznego załączania podświetlania wyświetlacza oraz przycisków. Funkcja automatyki podświetlenia jest niezwykle przydatna, ponieważ eliminuje konieczność ręcznego załączania podświetlenia. Wbudowana latarka LED jest kolejnym elementem poprawiającym komfort oraz bezpieczeństwo pracy w warunkach słabego oświetlenia miejsca wykonywania pomiarów.

Przyrząd DT-965BT za pośrednictwem interfejsu Bluetooth współpracuje z oprogramowaniem Meterbox Pro. Program przeznaczony jest dla urządzeń mobilnych pracujących w środowisku Android i iOS. Program ten jest dostępny bezpłatnie w sklepach Android Play i App Store. Meterbox Pro umożliwia rejestrację na żywo mierzonych przez DT-965BT wielkości, ustawianie progów alarmów dolnego i górnego. Wyniki w formie plików CSV lub zrzutów ekranu PNG zapisywane są do plików, które można później przeglądać lub wysyłać e-mailem.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również