Projprzem S.A. podpisał kolejną umowę na budowę w IDEAL IDEA Park III

Preview
Reklama
Reklama

Grupa Kapitałowa Projprzem S.A. podpisała 24 marca 2014 r. umowę ze spółką Ideal Idea Formad Sp. z o.o. S.K.A. Umowa dotyczy budowy kompleksu dwóch hal magazynowo-biurowych. Łączna powierzchnia zabudowy kompleksu typu Small Business Units ma wynieść 7838 m2. Budowa obejmuje również układ komunikacyjny w parku: szerokie drogi wewnętrzne, place manewrowe i miejsca parkingowe.

Wartość umowy wynosi 15 562 666,61 zł. Magazyn powstanie w Warszawie, przy ulicy Działkowej 121B i 121C.

Reklama

Grzegorz Boguś, dyrektor budownictwa ds. sprzedaży w Projprzem S.A., tak komentuje podpisanie umowy:
Umowa z Ideal Idea Formad jest dla nas bardzo dobrym sygnałem, że podjęte w ostatnich latach zmiany w strategii biznesowej spółki – m.in. zwiększenie koncentracji na celach strategicznych, konsekwentne działania w wybranych segmentach rynkowych, penetracja rynku – są efektywne. To również efekt kompleksowego podejścia do inwestycji. Obsługujemy inwestora od A do Z, tzn. od samego początku współpracujemy na bieżąco podczas realizacji z architektem, następnie realizujemy obiekty, aż do przekazanie Inwestorowi pozwolenia na użytkowanie obiektów.

Dla inwestora Projprzem okazał się najbardziej optymalnym wykonawcą wśród silnej konkurencji na rynku polskim, w tym szczególnie mocnej w województwie mazowieckim. To kolejna, po kontrakcie z LPP, umowa, którą pozyskaliśmy dzięki naszemu zapleczu doświadczonej kadry zarządzającej oraz kadry technicznej. Zauważamy, iż do sukcesu przyczynił się wzrost rozpoznawalności naszej marki oraz stojąca i rozwijająca się za nią osobowość spółki.  

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama