"Przyszłość w produkcji. Czas na hansei"

©

Udostępnij:

Pod takim hasłem firma Streamsoft, znany producent oprogramowania dla firm, zorganizowała 8 edycję warsztatów z cyklu „Informatyka w produkcji”.

Warsztaty, jak co roku, przeznaczone były dla przedstawicieli firm produkcyjnych i odbywały się w różnych miastach Polski: Wrocław, Katowice, Rzeszów, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Kraków, Szczecin. Warsztaty za każdym razem poruszają inną tematykę, która kształtuje się pod wpływem doświadczeń specjalistów z firmy Streamsoft zebranych w procesie współpracy z różnymi firmach produkcyjnymi. „Kadra zarządzająca firmami produkcyjnymi mówi nam o problemach lub pomysłach na wprowadzenie usprawnień, a my staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania informatyczne do ich realizacji. I te rozwiązania prezentujemy podczas warsztatów” – mówi Jola Uździcka, dyrektor Działu Marketingu Streamsoft.Wiosenna edycja warsztatów skupiona była wokół przemyśleń (jap. hansei) na temat tego jakie narzędzia potrzebne są firmie produkcyjnej, aby zamienić przemyślenia dotyczące planowanych osiągnięć, na realne działania, które to umożliwią. Z naszych obserwacji wynika, że do tych narzędzi które budują sukces firmy produkcyjnej, należy zaliczyć: wdrożenie wybranych koncepcji zarządzania, wdrożenie zintegrowanego systemy ERP oraz ciągłe szkolenie (doskonalenie) pracowników i menadżerów na różnych szczeblach.

"MM Magazyn Przemysłowy" objął warsztaty Streamsoft patronatem medialnym.

www.streamsoft.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również