Robotyzacja produkcji i wzrost wydajności na linii produkcyjnej

Roboty przemysłowe © Roboty przemysłowe

Udostępnij:

Robotyzacja produkcji to pierwszy odcinek podcastu, poświęconego zagadnieniom robotyzacji linii produkcyjnej oraz zwiększania wydajności produkcji z wykorzystaniem robotów przemysłowych.

W pierwszym odcinku ma miejsce rozmowa z Jędrzejem Kowalczykiem, prezesem firmy Fanuc, wieloletnim partnerem w dostawie optymalnych rozwiązań robotyzacji produkcji. Rozmowa dotyczy podnoszenia wydajności produkcyjnej z wykorzystaniem robotyki przemysłowej.Można się z niej dowiedzieć, jak robotyzacja wpływa na proces produkcji przemysłowej oraz jak ważnym jest odpowiedni dobór technologii robotyzacji w konkretnej branży. Dodatkowo poruszony został temat odpowiedniego rozplanowania stanowisk oraz instalacji robota w najoptymalniejszym stanowisku zapewniającym ciągłość i wydajność na linii produkcyjnej.

 Źródło: Roboty Przemysłowe

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również