Rodzina robotów KR Cybertech

Kuka KR Cybertech © Kuka

Udostępnij:

Family robots KR Cybertech to roboty przemysłowe, które oferują największą na świecie paletę modeli z klasy o niskim udźwigu i największej gęstości mocy.

Roboty firmy Kuka idealnie nadają się do kompaktowych koncepcji modułów i oferują najlepszą wydajność przy bardzo niskich kosztach podstawowych. Te wielofunkcyjne roboty specjalizują się w zastosowaniach związanych z manipulowaniem: operowanie dużymi podzespołami, obróbka, montaż, paletowanie i spawanie w osłonie gazów obojętnych. Można nimi sterować za pomocą KR C4 lub KR C4 extended.Roboty przemysłowe serii KR CYBERTECH osiągają bardzo wysokie prędkości, przez co pracują jeszcze szybciej – a przy tym zachowują dotychczasową precyzję. W celu zapewnienia bezpieczeństwa planowania i niskich kosztów podczas projektowania modułu roboty można montować na podłodze, ścianie, stropie, a nawet w kątowniku. Obecnie trwają prace nad stworzeniem różnych wersji specjalnych.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również